Dopasuj części i akcesoria do swojego samochodu

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 90,00 zł

Marka

Marka

Ręczniki / Mikrofibry / Aplikatory

Ręczniki / Mikrofibry / Aplikatory

Zarówno ręczniki, jak i ściereczki z mikrofibry do samochodu to podstawowe akcesoria pielęgnacyjne, dzięki którym możliwe jest zachowanie pojazdu w czystości. Dzięki swojemu wykonaniu posiadają świetne właściwości chłonne, osuszające oraz polerujące. I takie właśnie artykuły dostępne są w ofercie dbamtomam.pl. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z tą kategorią, w której dostępne są również godne polecenia aplikatory do wosku.

Mikrofibra do samochodu – pielęgnacyjny „must-have”

Każdy pojazd – niezależnie od tego, czy mowa o samochodzie, motocyklu, czy innym rodzaju maszyny – stała eksploatacja wiążę się z zabrudzeniem nadwozia. Obojętne tutaj nie pozostają zarówno warunki atmosferyczne, jak i czynniki zewnętrzne – w wyniku ciągłego użytku pojazdu na lakierze zaczynają gromadzić się osady oraz drobne zarysowania. Chcąc, by lakier zachwycał blaskiem, należy pamiętać o regularnej pielęgnacji nadwozia. I w tym miejscu pojawiają się m.in. ręczniki do osuszania auta czy też rękawice i ściereczki z mikrofibry do auta – to właśnie one stanowią podstawowe akcesoria do czyszczenia karoserii.

Ręczniki i mikrofibra do auta – poznaj ich właściwości

Pod wieloma względami ręczniki do samochodu oraz rękawice czy ściereczki z mikrofibry są bardzo wartościowymi produktami. Wszystko to za sprawą swoich wyjątkowych właściwości, do których zaliczyć można przede wszystkim wysoką chłonność. Wystarczy raz przejechać, by z powierzchni karoserii odciągnąć krople wody czy też innego płynu. Co więcej, mikrofibra do auta nie pozostawia smug jak np. zwykły papier. Oprócz tego, że ręczniki i ściereczki świetnie wchłaniają wodę i nie tworzą zacieków, są również w pełni bezpieczne dla lakieru – ze względu na swoją delikatną strukturę nie rysują powierzchni

Ściereczki i ręczniki – mikrofibra najwyższej jakości od dbamtomam.pl

Tym właśnie, o czym napisaliśmy w poprzednim akapicie, wyróżniają się dostępne w tej ofercie ręczniki, ściereczki z mikrofibry i inne akcesoria pielęgnacyjne do samochodu. Stawiamy na najwyższą jakość, wiedząc, jak ważne jest, by kontakt z karoserią miały jedynie sprawdzone i bezpieczne tkaniny – nasze produkty są bardzo miękkie, przez co nie powodują zarysowań.

Ręczniki do osuszania, ściereczki z mikrofibry do auta, aplikatory do wosku i nie tylko, czyli co w ofercie dbamtomam.pl?

W ofercie dbamtomam.pl znajdziesz wiele produktów, które różnią się od siebie wielkością, budową i przeznaczeniem. Przeglądając asortyment, natkniesz się m.in. na:

  • ściereczki z mikrofibry,
  • wielorazowe gąbki glinkowe,
  • rękawice z mikrofibry i glinkowe,
  • szmatki antystatyczne,
  • szmatki odtłuszczające,
  • ręczniki do osuszania samochodu.

To jednak tylko część kategorii – na stronie dostępne są również aplikatory do wosku samochodowego wykonane również z mikrofibry. Świetnie sprawdzają się do aplikacji past i mleczek polerskich o różnych konsystencjach. Zadbaj o wygląd swojego pojazdu już dziś – przejrzyj pełną ofertę dbamtomam.pl, sprawdź pozostałe akcesoria, wśród których znajdują się m.in. rękawice i gąbki, szczotki, pędzelki detailingowe i wiele więcej – zapraszamy!

Są 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku