Dopasuj części i akcesoria do swojego samochodu

Cena

Cena

  • 44,00 zł - 225,00 zł

Pojemność

Pojemność

Pasty polerskie

Pasty polerskie

Lśniący, pozbawiony rys lakier to marzenie każdego kierowcy. Niestety, ciągłe użytkowanie pojazdu wiąże się z powstawaniem różnych ubytków. Na szczęście doprowadzenie karoserii do idealnego stanu nie musi wiązać się z dużymi wydatkami i oddaniem samochodu do profesjonalnego warsztatu. W tej kategorii znajdziesz różne rodzaje past polerskich – od tych delikatniejszych, po bardziej agresywne, dzięki którym zadbasz o wygląd swojego auta, nie ponosząc przy tym dużych kosztów. Sprawdź dostępne na stronie preparaty i ciesz się z lśniącego lakieru o każdej porze – zapraszamy!

Pasta polerska do lakieru samochodowego – pożegnaj się z rysami

Pasta polerska do auta to uniwersalny preparat, po który powinien sięgnąć każdy początkujący miłośnik detailingu. Środek ten bowiem pozwala w szybki sposób odświeżyć lakier, a także pozbyć się z niego rys o różnej głębokości. Pasta w połączeniu z padami polerskimi pozwala pozbyć się tak naprawdę każdego zarysowania, wygładzając przy tym powierzchnię lakieru.

Wysokiej jakości profesjonalna pasta polerska pozwala przygotować karoserię m.in. do nałożenia wosku czy powłok ochronnych. I takie właśnie preparaty znajdziesz w tej kategorii – skuteczne, bezpieczne dla lakieru i łatwe w aplikacji.

Pasta polerska do samochodu na rysy – delikatna czy agresywna?

Jaka pasta polerska okaże się najlepsza? To zależy od tego, o jakich rysach na karoserii jest mowa. Warto bowiem wiedzieć, że środki te występują w kilku odmianach – od delikatniejszych, po mocniejsze. W tym wypadku nie ma złotego środka, po jaki konkretny środek sięgnąć.

  • Dobra pasta polerska o delikatnym działaniu przeznaczona jest do polerowania najdrobniejszych zarysowań.
  • Agresywna pasta polerska z kolei świetnie sprawdzi się do głębszych rys.

Pasta polerska do lakieru – najpopularniejsze rodzaje w sklepie dbamtomam.pl 

Aby jeszcze lepiej zrozumieć, jaką pastę polerską do auta wybrać, warto zapoznać się z jeszcze dokładniejszym podziałem tychże preparatów. Na stronie naszego sklepu internetowego dostępne są profesjonalne pasty do polerowania lakieru o różnej sile cięcia. W tym miejscu wyróżnić możemy 3 typy past – cuttingowa, wykończeniowa oraz tzw. one-step.

Pasta polerska cuttingowa

Pasta polerska grubościerna (cuttingowa) to preparat, który przeznaczony jest do usuwania głębokich rys znajdujących się na powierzchni lakieru. Warto po nią sięgać w momencie, gdy lakier w naszym samochodzie jest w kiepskiej kondycji i wymaga dużej ingerencji. Przykładem takiego preparatu jest pasta polerska KOCH H8.02 HEAVY CUT świetnie sprawdzająca się w polerowaniu wyblakłych lakierów, na których widoczne są głębokie zadrapania.

Pasta polerska wykończeniowa

Wykończeniowa pasta polerska wykorzystywana jest do polerowania delikatnych zarysowań i hologramów. Zapewnia ona również doskonały połysk, niwelując jednocześnie najdrobniejsze porysowania. Takie efekty gwarantuje pasta polerska do karoserii KOCH P3.01 MICRO CUT & FINISH.

Pasta polerska one-step

Pasta polerska one-step stosowana jest do jednoetapowej korekty lakieru. Wykorzystanie tego typu preparatów to jeden z najszybszych sposobów na odświeżenie zarysowanej karoserii samochodu. W asortymencie znajdziesz m.in. wysokiej jakości pastę do polerowania BOLL b100 one step.

Na stronie dostępne są również mleczka nabłyszczające. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą chemii lakierniczej z naszego sklepu motoryzacyjnego dbamtomam.pl.

Są 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku