Lista produktów według marki Millers

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

preloader

Szukasz sprawdzonych olejów silnikowych, które zapewnią ochronę jednostce napędowej przez cały sezon, a przy okazji poprawią poszczególne parametry silnika? W takim razie koniecznie postaw na oleje Millers znajdujące się w tej kategorii. Poznaj je bliżej i sprawdź, dlaczego warto je wybrać – zapraszamy!

Oleje silnikowe Millers – klasa sama w sobie

Millers Oils – nazwa, której nie trzeba przedstawiać w światku motoryzacyjnym. Są to bowiem najwyższej klasy formulacje silnikowe, które od wielu lat cieszą się zaufaniem wśród kierowców na całym świecie. Oleje firmy Millers wyróżniają się doskonałymi właściwościami ochronnymi, dzięki czemu znalazły one zastosowanie nie tylko w zwykłych pojazdach, które są używane do codziennej jazdy, ale również w sporcie. Wiele profesjonalnych koncernów na przestrzeni lat sięgało właśnie po oleje silnikowe Millers, które zapewniały niezawodną pracę jednostek napędowych w nawet najbardziej wymagających warunkach.

Czemu marka Millers Oils jest tak znana w branży?

Co sprawia, że oleje samochodowe Millers, jak i sama firma jest tak ceniona i rozpoznawalna na rynku motoryzacyjnym? Przede wszystkim wieloletnie doświadczenie – angielski producent środków smarnych i dodatków do paliw powstał w 1887 roku.

Od tego czasu przedsiębiorstwo opracowuje coraz to nowszej generacji wysokowydajne formulacje i inne preparaty chroniące poszczególne podzespoły, spełniające jednocześnie najsurowsze wymagania określone przez producentów pojazdów, a także ogólnoprzyjęte normy dotyczące jakości olejów samochodowych i innych środków motoryzacyjnych.

Renomę firmy zbudowało wiele ważnych wydarzeń, w tym m.in. opracowanie bardzo trwałych olejów silnikowych dla pojazdów ciężarowych o interwałach serwisowych wynoszących nawet 100 tys. km. Oleje samochodowe Millers cechują się unikatowymi właściwościami i parametrami, za które firma dwukrotnie otrzymała prestiżową nagrodę Brytyjskiego Instytutu Transportu za najlepsze oleje i smary.

Oleje samochodowe Millers w sklepie dbamtomam.pl

Na stronie internetowej sklepu dbamtomam.pl posiadamy szeroki asortyment olejów silnikowych Millers, wśród których nie brakuje m.in. wysokiej jakości syntetycznych i półsyntetycznych formulacji, w tym również olejów Long Life. Przeglądając ofertę, masz szansę wybierać spośród płynów do silników benzynowych, dieslowych, jak i również tych, w których obecna jest instalacja LPG. W asortymencie dostępne są oleje o różnej klasie lepkości, którą możesz dopasować do aktualnych potrzeb. Poniżej kilka przykładów oferowanych przez dbamtomam.pl olejów samochodowych Millers.

Oleje samochodowe Millers 5W30

Oleje samochodowe Millers 5W40

W ofercie dostępne są również inne oleje Millers, w tym 0W20, 0W30, 0W40, 5W50 czy 10W40. Polecamy sprawdzić pełną ofertę i wybrać formulację, która zapewni wydajną i bezawaryjną pracę na długi czas. Serdecznie zapraszamy – dbamtomam.pl.

Śledź nas na Facebooku