Dopasuj części i akcesoria do swojego samochodu

Cena

Cena

  • 64,00 zł - 400,00 zł

Zobacz blog

Płukanie wtrysków

Płukanie wtrysków

Płyny i dodatki do czyszczenia wtrysków

Nieodpowiednio działające, zużyte wtryskiwacze w silniku mogą powodować problemy z rozruchem, dymienie oraz częściowy spadek osiągów auta. Często zaskakującą poprawę sytuacji może przynieść zwykłe czyszczenie. Najlepsze efekty uzyskamy, stosując specjalistyczne środki do czyszczenia wtrysków, specjalnie do tego przeznaczone. Regularne używanie tego typu preparatów o sprawdzonym składzie i wysokiej jakości pozwala zredukować zbieranie się wilgoci wokół wtryskiwaczy, zapewnia czystość w cylindrach, a także zapobiega częściowemu blokowaniu wtryskiwaczy.

Jaki preparat do czyszczenia wtrysków w dieslu wybrać?

Wybierając odpowiednie preparaty do czyszczenia wtrysków jesteśmy w stanie przedłużyć okresu ich eksploatacji zapobiegając osadzaniu się zanieczyszczeń. TEC-2000 Diesel Injector Celaner pozwala zachować dłuższą sprawność całego silnika, poprawia spalanie paliwa oraz wymiernie zmniejsza ilość charakterystycznego czarnego dymu wydobywającego się z układu wydechowego. Jego starannie dobrana formuła sprawia, że jest to jeden z najlepszych na rynku płyn do czyszczenia wtrysków diesla.

Jaki środek do czyszczenia wtrysków benzynowych wybrać?

Prawidłowe i regularne oczyszczanie wtryskiwaczy w silnikach benzynowych poprawia rozpylanie oraz wielkość i kształt strumienia wtryskiwanego paliwa. Zdecydowanie wpływa to na efektywność działania całej jednostki napędowej. W wielu samochodach po zastosowaniu środka do czyszczenia wtrysków benzynowych czuć natychmiastową oraz zdecydowaną poprawę osiągów. Następuje wyraźny przypływ mocy i wzrost dynamiki auta. Taki efekt możemy uzyskać stosując TEC-2000 Fuel Injection Cleaner, który doskonale likwiduje nagromadzenie nagarów czy wilgoci zakłócające pracę silnika.

TEC 2000 do czyszczenia wtrysków – produkt najwyższej jakości

TEC 2000 to doskonały wybór dla każdego użytkownika samochodu, któremu zależy na optymalnym funkcjonowaniu wtrysków. W naszym sklepie dostępne są produkty od tego producenta przeznaczone do różnego rodzaju silników. Posiadają one bardzo pozytywne opinie zarówno użytkowników indywidualnych jak i właścicieli warsztatów. Postaw na środek do czyszczenia wtrysków TEC 2000 i zaoszczędź na kosztownych wymianach.

W ofercie TEC 2000 dostępne są również takie preparaty jak m.in. uszlachetniacze, płukanki, odgrzybiacze klimatyzacji, dodatki do olejów i inne środki przeznaczone do ochrony i czyszczenia samochodów

Są 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji
Aktywne filtry

Marka: TEC-2000

TEC 2000 Zestaw 8 mm + TEC 2000 Diesel Injector Cleaner + Engine Flush

Zestaw do czyszczenia wtryskiwaczy diesla TEC-2000 i płukanka silnika Norma EN ISO 9002 – model zapewnienia jakości podczas produkcji. Zestaw 8 mm do instalacji preparatu czyszczącego wtryski Diesel, oraz Płukanie silnika. Usuwa osad, nagar, sadze, dokładnie usuwa zużyty olej.

Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku