Dopasuj części i akcesoria do swojego samochodu

Cena

Cena

  • 71,00 zł - 74,00 zł

Zobacz blog

Do oleju przekładniowego

Do oleju przekładniowego

Sklep motoryzacyjny dbamtomam.pl jest miejscem, w którym każdy klient znajdzie coś dla siebie. W tej kategorii umieściliśmy innowacyjne dodatki do oleju przekładniowego, dzięki którym skrzynia biegów w Twoim pojeździe będzie jeszcze wydajniejsza przez cały sezon. Poznaj je bliżej i przekonaj się, dlaczego warto regularnie z nich korzystać. Zachęcamy do przejrzenia pełnej oferty dostępnych na stronie dodatków do oleju przekładniowego.

Dodatek do oleju przekładniowego – ochrona i regeneracja skrzyni biegów

W ostatnich latach na rynku motoryzacyjnym głośniej zrobiło się o dodatkach do oleju przekładniowego różnego rodzaju. Czym tak naprawdę są i dlaczego warto regularnie po nie sięgać?

Można powiedzieć, że każdy dodatek do skrzyni biegów jest preparatem mającym na celu usprawnienie działania oleju przekładniowego i poprawy jego właściwości na poszczególne elementy układu. Warto bowiem być świadomym, że w wyniku stałej eksploatacji metalowe elementy skrzyni ulegają degradacji. Dodatki w postaci rewitalizantów i innych preparatów mają przeciwdziałać temu procesowi, chroniąc i odbudowując ich strukturę i tym samym – wydłużając żywotność przekładni.

Dodatki do oleju przekładniowego – dla lepszej pracy skrzyni biegów

Dodatki do oleju przekładniowego są preparatami niosącymi wiele korzyści dla skrzyni biegów. Na dbamtomam.pl znajdziesz kilka rodzajów tychże środków, które tworzą na metalowych powierzchniach trwałe powłoki redukujące tarcie. Ale to nie jest wszystko, o czym warto wiedzieć. Regularne stosowanie dodatków z naszego sklepu gwarantuje:

  • łatwiejszą zmianę biegów i prace synchronizatorów,
  • redukcję hałasu i wibracji w czasie pracy pojazdu,
  • regenerację skrzyni biegów,
  • zmniejszenie ryzyka wystąpienia awarii,
  • stabilizację pracy mechanizmów przekładniowych,
  • spowolnienie procesu zużycia elementów metalowych.

Olej przekładniowy – dodatki. Oferta dbamtomam.pl

Odwiedzając sklep dbamtomam.pl, zawsze możesz liczyć na najwyższą jakość. Co przez to rozumiemy? Tyle że każdy dodatek do oleju przekładniowego z naszej oferty pochodzi od zaufanych i cenionych w branży producentów. W asortymencie dostępne są preparaty takich firm jak MIHEL czy XADO

Na stronie znajdują się dodatki do skrzyni biegów każdego rodzaju – zarówno manualnych, jak i automatycznych. Przekonaj się sam, że warto sięgnąć po nasze produkty i ciesz się z bezpiecznej i wydajnej jazdy przez cały sezon.

Sprawdź również nasze rewitalizanty skrzyni biegów oraz rewitalizanty do silnika. Zapraszamy!

Są 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku