Dopasuj części i akcesoria do swojego samochodu

Cena

Cena

  • 69,00 zł - 74,00 zł

Marka

Marka

Pojemność

Pojemność

Zobacz blog

Rewitalizacja skrzyni biegów

Rewitalizacja skrzyni biegów

Na stronie sklepu dbamtomam.pl oprócz wysokiej klasy preparatów do rewitalizacji silnika znajdziesz również innowacyjne środki regenerujące do skrzyni biegów (manualnych i automatycznych). Podobnie jak wspomniane rewitalizanty silnikowe, tak i te, które znajdziesz w tej ofercie, znane są ze swojej skuteczności. Sięgnij po sprawdzone na rynku środki konserwujące. Są to wysokiej klasy produkty przeznaczone do remontu układu, a także zapewnienia aktywnej ochrony przed zużyciem w wyniku stałej eksploatacji. Poznaj nasze rewitalizanty do skrzyni biegów już dziś – zapraszamy.

Rewitalizanty skrzyni biegów – co to takiego?

Rewitalizanty do skrzyni biegów są środkami chemicznymi, które powstały w celu ochrony i odnowy poszczególnych elementów ruchomych przekładni bez konieczności demontowania części. Jak to możliwe? Sekret tkwi w wyjątkowym składzie rewitalizantów. Warto wiedzieć, że preparaty takie jak np. dodatek do automatycznej skrzyni biegów MIHEL EP500 AT posiadają w składzie m.in. serpentynit o właściwościach rewitalizacyjnych powierzchnie metalu

Rewitalizanty do skrzyni biegów – szereg korzyści

Rewitalizanty do skrzyni biegów znane są z wielu korzyści, jakie niesie ich regularne stosowanie. Do niektórych zaliczyć można m.in.:

  • poprawę pracy synchronizatorów,
  • polepszenie właściwości smarnych oleju,
  • obniżenie wibracji,
  • polepszenie dokładności zmiany przełożeń,
  • redukcję szarpania w czasie zmiany przełożeń,
  • wydłużenie żywotności skrzyni biegów,
  • wyciszenie mechanizmów przekładniowych,
  • zmniejszenie ryzyka wystąpienia awarii przekładni,
  • poprawę właściwości smarnych oleju przekładniowego.

Ceramizator do skrzyni biegów – postaw na profesjonalny rewitalizant od dbamtomam.pl

Jak zostało wspomniane we wstępie opisu – odwiedzając sklep motoryzacyjny dbamtomam.pl, możesz liczyć na najwyższej jakości asortyment. Nie inaczej jest w przypadku rewitalizantów do skrzyni biegów, gdzie na specjalną uwagę zasługują Ceramizatory od cenionej w branży firmy XADO. Są to przeciwzużyciowe preparaty, które służą do odnowy oraz naprawy metalowych elementów skrzyni biegów każdego rodzaju. W jaki sposób działają? 

Każdy Ceramizator do skrzyni biegów aplikowany jest do wlewu oleju przekładniowego. Tam miesza się ze środkiem smarnym i dokładnie rozchodzi się po takich częściach jak łożyska, sprzęgła czy rozdzielacze, tworząc na nich ceramiczno-metaliczną powłokę. Regularne stosowanie rewitalizantów wydłuża żywotność skrzyni biegów i pozwala zaoszczędzić pieniądze na ewentualnej naprawie podzespołów. 

W ofercie znajdziesz również dodatki do oleju przekładniowego takie jak:

Życzymy udanych zakupów!

Są 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku