Dopasuj części i akcesoria do swojego samochodu

Cena

Cena

  • 69,00 zł - 74,00 zł

Marka

Marka

Pojemność

Pojemność

Rewitalizacja skrzyni biegów

Rewitalizacja skrzyni biegów

Na stronie sklepu dbamtomam.pl oprócz wysokiej klasy preparatów do rewitalizacji silnika znajdziesz również innowacyjne środki regenerujące do skrzyni biegów (manualnych i automatycznych). Podobnie jak wspomniane rewitalizanty silnikowe, tak i te, które znajdziesz w tej ofercie, znane są ze swojej skuteczności. Sięgnij po sprawdzone na rynku środki konserwujące. Są to wysokiej klasy produkty przeznaczone do remontu układu, a także zapewnienia aktywnej ochrony przed zużyciem w wyniku stałej eksploatacji. Poznaj nasze rewitalizanty do skrzyni biegów już dziś – zapraszamy.

Rewitalizanty skrzyni biegów – co to takiego?

Rewitalizanty do skrzyni biegów są środkami chemicznymi, które powstały w celu ochrony i odnowy poszczególnych elementów ruchomych przekładni bez konieczności demontowania części. Jak to możliwe? Sekret tkwi w wyjątkowym składzie rewitalizantów. Warto wiedzieć, że preparaty takie jak np. dodatek do automatycznej skrzyni biegów MIHEL EP500 AT posiadają w składzie m.in. serpentynit o właściwościach rewitalizacyjnych powierzchnie metalu

Rewitalizanty do skrzyni biegów – szereg korzyści

Rewitalizanty do skrzyni biegów znane są z wielu korzyści, jakie niesie ich regularne stosowanie. Do niektórych zaliczyć można m.in.:

  • poprawę pracy synchronizatorów,
  • polepszenie właściwości smarnych oleju,
  • obniżenie wibracji,
  • polepszenie dokładności zmiany przełożeń,
  • redukcję szarpania w czasie zmiany przełożeń,
  • wydłużenie żywotności skrzyni biegów,
  • wyciszenie mechanizmów przekładniowych,
  • zmniejszenie ryzyka wystąpienia awarii przekładni,
  • poprawę właściwości smarnych oleju przekładniowego.

Ceramizator do skrzyni biegów – postaw na profesjonalny rewitalizant od dbamtomam.pl

Jak zostało wspomniane we wstępie opisu – odwiedzając sklep motoryzacyjny dbamtomam.pl, możesz liczyć na najwyższej jakości asortyment. Nie inaczej jest w przypadku rewitalizantów do skrzyni biegów, gdzie na specjalną uwagę zasługują Ceramizatory od cenionej w branży firmy XADO. Są to przeciwzużyciowe preparaty, które służą do odnowy oraz naprawy metalowych elementów skrzyni biegów każdego rodzaju. W jaki sposób działają? 

Każdy Ceramizator do skrzyni biegów aplikowany jest do wlewu oleju przekładniowego. Tam miesza się ze środkiem smarnym i dokładnie rozchodzi się po takich częściach jak łożyska, sprzęgła czy rozdzielacze, tworząc na nich ceramiczno-metaliczną powłokę. Regularne stosowanie rewitalizantów wydłuża żywotność skrzyni biegów i pozwala zaoszczędzić pieniądze na ewentualnej naprawie podzespołów. 

W ofercie znajdziesz również dodatki do oleju przekładniowego takie jak:

Życzymy udanych zakupów!

Są 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku