Zobacz blog

TEC 2000 Uszczelniacz chłodnicy – Radiator Stop Leak

5060500720056

Preparat do ochrony i uszczelniania systemów chłodzenia TEC-2000

Norma 5750/ISO 9002 – model zapewnienia jakości podczas produkcji. Technicznie najlepszy na świecie. Ochrania przed awarią systemu chłodzenia z powodu nieszczelności i wycieków ciśnieniowych.

Ilość
W magazynie

Wysyłka
24-72h (dni robocze)

Koszty dostawy
Paczkomat InPost: 10 zł
Kurier: 12,00 zł
Kurier Pobranie: 15 zł

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Opis

Jak działa?

TEC-2000 Radiator Stop Leak uszczelniacz do chłodnic został zaprojektowany, aby pomóc zapewnić maksymalną ochronę przed awarią systemu chłodzenia z powodu nieszczelności i wycieków, w ciśnieniowych systemach chłodniczych. Nie powodując zatykania rdzeni grzejników lub matryc grzejnych. Pozwala to zapobiec utracie mieszanin chłodzących i zapobiega zamarzaniu. Utrzymuje system chłodzenia pod odpowiednim ciśnieniem, to z kolei zapobiega przegrzaniu i przedwczesnemu zużyciu silnika.

Uszczelniacz TEC-2000 Radiator Stop Leak pomaga również zapobiec kawitacji i spieniania w układzie chłodzenia i przyczynia się do zmniejszenia powstawania zarówno rdzy i korozji.

Co to jest?

TEC-2000 Radiator Stop Leak , to unikalna mieszanka drobno zrównoważonych mikroskopijnych włókien, zawieszonych w specjalnej formule środków chemicznych. Skład chemiczny preparatu zapobiega pienieniu się płynu chłodniczego, zapobiega powstawaniu korozji i rdzy. Został on zaprojektowany tak, aby współpracować ze wszystkimi konwencjonalnymi płynami chłodniczymi.

Jak stosować?

Energicznie wstrząsnąć butelką, następnie uszczelniacz do chodnic wlać do układu chłodzenia. Ważne jest aby silnika pracował na biegu jałowym przy temperaturze roboczej. Należy również upewnić się, że wentylator jest włączony (jeżeli nie posiada automatycznego włącznika).
Uszczelniacz chłodnicy można stosować gdy nieszczelności nie są większe niż 1,5 mm.

Uwaga

NALEŻY ZACHOWAĆ SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ PRZY ODKRĘCANIU WLEWU DO CHŁODNICY, GDYŻ PŁYN W UKŁADZIE JEST GORĄCY I POD CIŚNIENIEM. NALEŻY ODKRĘCAĆ KOREK WPLEWU POWOLI  UWALNIAJĄC NAGROMADZONE CIŚNIENIE.  ZALECA SIĘ ZASTOSOWANIE ODZIEŻY OCHRONNEJ, RĘKAWIC ORAZ OKULARÓW OCHRONNYCH W CELU UNIKNIĘCIA POPARZEŃ.

Szczegóły produktu
5060500720056
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Śledź nas na Facebooku