Dopasuj części i akcesoria do swojego samochodu

Cena

Cena

  • 18,00 zł - 155,00 zł

Rodzaj filtra

Rodzaj filtra

Marka

Marka

Filtry kabinowe

Filtry kabinowe

Filtry kabinowe (zwane również przeciwpyłkowymi) to elementy wyposażenia, które, choć nie są one koniecznością (nie wpływają bezpośrednio na sprawność pojazdu), w dzisiejszych czasach są tak naprawdę podstawą w każdym samochodzie. Dlaczego? Dlatego, że mają one duże znaczenie w kontekście większego komfortu jazdy. Zapoznaj się z asortymentem dbamtomam.pl i wybierz filtr kabinowy, który spełni wszystkie Twoje wymagania – zapraszamy!

Filtr kabinowy – za co odpowiada?

Filtr kabinowy jest podzespołem, który odpowiada za filtrację powietrza dostającego się do wnętrza kabiny samochodu. Jego podstawowym zadaniem jest zabezpieczenie wnętrza pojazdu przed zanieczyszczeniami różnego rodzaju, w tym kurzu, dymu, drobinek gumy (efekt ścierania się opon), pyłków roślin (szczególnie uciążliwe w okresie wiosennym), cząstek asfaltu czy zarodników grzybów. Co więcej, dobrej jakości filtr kabinowy powinien wychwytywać i redukować nieprzyjemne zapachy z zewnątrz, a także zatrzymywać wszelkie niebezpieczne dla zdrowia gazy.

Filtr kabinowy – węglowy czy standardowy?

W tej kategorii sklepowej umieszczone zostały różnego rodzaje filtrów kabinowych, które różnią się od siebie przede wszystkim wykonaniem. W naszej ofercie znajdziesz filtry wyposażone we włókniny o wysokich właściwościach filtracji. Do wyboru masz ”standardowe” wersje, a także nieco droższe (ale wydajniejsze) filtry kabinowe węglowe.

  • Standardowe filtry kabinowe – świetnie sprawdzają się do usuwania zanieczyszczeń o wielkości 1 mikrona. Doskonale radzą sobie z pyłkami roślin oraz kurzem. Przykładem takiego produktu jest FILTRON K 1006.
  • Węglowe filtry kabinowe – wysokiej klasy podzespoły, które podobnie jak ich tradycyjne odpowiedniki dokładnie filtrują powietrze, pozbywając się z niego różnych drobinek, a także redukują nieprzyjemne zapachy oraz szkodliwe dla zdrowia gazy. Sprawdź wysoko wydajny filtr kabinowy z węglem aktywnym KNECHT LAO 239/S.

Filtry kabinowe o najwyższej skuteczności – dbamtomam.pl

Chcąc podnieść komfort jazdy, a także zadbać o zdrowie swoje oraz pasażerów, należy sięgać po wysokiej jakości filtry kabinowe cechujące się najwyższą skutecznością w przechwytywaniu zanieczyszczeń.

Jeśli szukasz takich podzespołów, to lepiej nie mogłeś trafić. Sklep motoryzacyjny dbamtomam.pl to miejsce, w którym znajdują się filtry kabinowe, które usuwają do nawet 100% zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu, doskonale je filtrując i zapewniając czyste i świeże powietrze w kabinie o każdej porze.

Współpracujemy z renomowanymi producentami, którzy dokładają wszelkich starań, by ich produkty spełniały wszystkie normy i cechowały się najwyższą skutecznością. W ofercie znajdziesz produkty takich firm jak Filtron, Knecht czy Mann.

Filtry kabinowe na każdą kieszeń

Oferta filtrów kabinowych w dbamtomam.pl jest bardzo zróżnicowana. W zależności od tego, czego potrzebujesz, a także jakim budżetem dysponujesz, sięgniesz po inny model filtra. Rozpiętość cenowa za oferowane podzespoły jest naprawdę duża – w asortymencie dostępne są zarówno standardowe filtry, których cena zaczyna się od kilkunastu złotych, jak i wersje z węglem aktywnym, w przypadku których trzeba liczyć się z nieco większym wydatkiem przekraczającym 100 zł.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat filtrów kabinowych? Nie wiesz, co ile je wymieniać? Jaki model wybrać? W takim razie przeczytaj jeden z naszych poprzednich wpisów blogowych pt. Filtr kabinowy węglowy czy zwykły? Co daje węgiel aktywny w filtrze? Zapraszamy – zespół dbamtomam.pl

Szukasz innych filtrów samochodowych? Zostań z nami na dłużej i zapoznaj się z pozostałymi kategoriami:

Są 227 produktów.

Pokazano 1-32 z 227 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku